تماس با ما

همکاری با ما

مجموعه اویس آماده همکاری با سازمان ها ، فروشگاه ها و تامین کنندگان کالاها می باشد

 

همکاری با تامین کنندگان کالا

اگر تامین کننده کالا یا عمده فروش هر نوع کالایی می باشید ،چه کالاهای موجود در مجموعه و چه کالاهایی که مجموعه فعالیت خود را در زمینه آن کالاها شروع نکرده است، جهت همکاری و اطلاع از شرایط ویژه فراهم شده برای تامین کنندگان کالا با ما تماس بگیرید.

 

حمایت از پروژه های استارت آپ و ایده های جوانان

مجموعه اویس آماده حمایت از ایده ها و نوآوری های جوانان و اندیش مندان ایران می باشد. جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

همکاری با سازمان ها و ارگان ها در زمینه شرایط فروش مخصوص کارمندان

مجموعه اویس آماده همکاری با سازمان ها و ارگان ها می باشد و می تواند در صورت عقد قرارداد برای کارمندان شرایط فروش ویژه در زمینه قیمت، نوع کالا و نوع پرداخت ایجاد کند.

 

سایر ایده های و همکاری ها

پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. با کمال افتخار مایل به شنیدن و همکاری با شما در سایر ایده ها می باشیم.

قوانین

تمامی سفارشات برای شهرهایی که مجموعه اویس در آن شهر ها دارای شعبه می باشد در کمتر از 24 ساعت ارسال می شوند. سفارشات تا زمان نهایی نشدن ارسال نخواهند شد. ثبت سفارش به معنای تایید سفارش شما نیست. سفارشات شما زمانی نهایی می شوند که مرحله تایید پرداخت توسط واحد فروش تایید شود. با توجه به ساعت ثبت سفارش زمان ارسال کالا از یک ساعت الی 24 ساعت می باشد.

روزهای تعطیل مجموعه تعطیل نمی باشد اما امکان دارد برخی از کالاها قابل ارسال نباشند که در اولین روز کاری پس از تعطیلات ارسال می شوند. می توانید از طریق تماس با واحد فروش از امکان ارسال کالاهای خود در همان روز اطلاع پیدا کنید.

لطفا هنگام دریافت کالا از پیک ارسالی از سلامت مرسوله اطمینان پیدا کنید و در صورتی که هر گونه آثار شکستگی ، خرابی و... وجود دارد از دریافت کالا خودداری کرده و مراتب را به واحد فروش شهر خود اطلاع دهید.

در مجموعه اویس تمامی واحد های فروش و پشتیبانی با تکیه بر اصل احترام بر مشتری استخدام شده اند لذا در صورت مشاهده هر گونه تخلف و حتی برخورد ناشایست از هر بخش و شعبه ای، لطفا مراتب را به شماره های مدیریت درج شده در سایت اطلاع دهید.